Pēc Sony sūdzības kompānija kura ražo PS5 maināmos dizana vākus ir spiesta atcelt pasūtījumus

"Mēs par to esam ārkārtīgi vīlušies, bet mums nav citas iespējas."

Izlikts  48 Skatījumi atjaunināts 25 dienas atpakaļ

Uzņēmums, kas pārdod pielāgotas PS5 priekšējās plāksnes, pēc Sony tiesiskās darbības ir spiests atcelt priekšpasūtījumus un izņemt savus produktus.

Kā ziņo mūsu draugi VGC, "PlateStation5.com" jau bija jāpievieno zīmols pēc Sony sūdzības, kurā uzņēmuma nosaukums tika apsūdzēts par tās preču zīmes pārkāpšanu.

Tomēr tagad sūdzība ir gājusi tālāk, jo Sony advokāti paziņoja firmai, ka Sony intelektuālais īpašums "attiecas arī uz priekšējām plāksnēm" un ka, ja uzņēmums turpina tos pārdot un izplatīt jebkurā valstī, tas "beigsies tiesā".  .

"Pirms uzsākšanas mēs veicām pienācīgu rūpību un uzskatījām, ka, tā kā Sony uz priekšējām plāksnēm bija tikai gaidāmi patenti, problēmu nebūs," pa e-pastu VGC pavēstīja nesen pārzīmētais CustomizeMyPlates.

"Bet tikai pēc tam, kad mūsu vietne bija redzama tikai dienu, Sony advokāti preču zīmju pārkāpumu dēļ lūdza mainīt vārdu (tajā laikā PlateStation5). Mēs domājām, ka ar šo maiņu būs pietiekami, lai visi būtu laimīgi, un godīgi, kopš tā laika  mēs jau bijām ar savu produktu izstrādi.

"Bet tad Sony advokāti mums teica, ka tas ir viņu viedoklis, Sony intelektuālais īpašums tiek attiecināts uz priekšējām plāksnēm, un ka, ja mēs turpinātu tos pārdot un izplatīt jebkurā valstī, mēs nonāktu tiesā," turpināja e-pastā.  "Tas viss parādījās vakar, un mēs tagad atceļam un atmaksājam visus priekšējā paneļa pasūtījumus visā pasaulē ... mēs par to esam ārkārtīgi vīlušies, bet mums nav citas iespējas."

Visi esošie iepriekšpasūtījumi tagad bija jāatceļ, un uzņēmums teica, ka tagad tas ir "gudrāks" attiecībā uz preču zīmju likumiem.

 


Tava reakcija?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Komentāri

  • Pēc Sony sūdzības kompānija kura ražo PS5 maināmos dizana vākus ir spiesta atcelt pasūtījumus
  • Shal3R